Ranking kredytów internetowych

szybki kredytDobrze byłoby dysponować narzędziem, które wspomagałoby podejmowanie naszych decyzji w momencie zaciągania kredytów przez internet. Mówiąc ściślej – dobrze byłoby mieć dostęp do czegoś takiego jak ranking kredytów internetowych.

Poniżej prezentujemy naszą unikalną wyszukiwarkę.

Jaki ranking kredytów internetowych nas interesuje

Dobrze byłoby mieć dostęp do takich rankingów kredytów internetowych, które

  • wymagają od nas podania wytycznych co do kredytu (kwota kredytu, okres kredytowania)
  • znajdą dla nas optymalne rozwiązania
  • dokładnie przedstawią w czym dany kredyt jest lepszy od drugiego

W praktyce wygląda to nieco inaczej. Naprawdę trudno o szczegółowe rankingi kredytów internetowych, gdyż każdy bank proponuje nieco inną ofertę (to jasne, ale na czym polega inność oferty?).

Otóż, jeden kredyt w banku X może być bardzo korzystny, ale tylko dla konkretnej grupy klientów, na przykład dla osób, które mają w tym banku konto, a akurat jest promocja darmowej marży dla posiadaczy takiego konta od minimum x miesięcy.

Klient, który nie korzystał wcześniej z tego konta, nie zaciągnie w wspomnianym banku równie korzystnego kredytu.

A zatem na prostym przykładzie widzimy, że zróżnicowanie ofert kredytowych jest tak duże, że każdy z nas musi dobierać dla siebie indywidualną ofertę.

A wszystkie te rankingi, które działają na rynku?

Każdy ranking kredytów internetowych jest obarczony pewnym błędem. Nawet nie tyle samym błędem, co pewnymi uogólnieniami. Dlatego najlepiej jest aby wybrać kilka ofert kredytowych i wypełnić kilka wniosków, wśród tych, które wydają nam się najkorzystniejsze.

Warto pamiętać, że samo wypełnienie wniosku o kredyt, nie jest zobowiązujące. To jedynie deklaracja poznania oferty. W momencie kiedy otrzymamy ostateczną ofertę, możemy ją zatwierdzić, a to robimy po przejrzeniu kilku ofert wśród tych, które wydają nam się najkorzystniejsze.

Gdzie przeglądać rankingi kredytów internetowych?

Te zazwyczaj znajdują się na zaufanych stronach partnerów, między innymi na naszej stronie. Znajdziesz tu oferty najlepszych kredytów bankowych wśród których możesz znaleźć także coś dla siebie. Dlatego warto się im dokładnie przyjrzeć i zastanowić się nad ich zaciągnięciem.

Powodzenia.

One thought on “Ranking kredytów internetowych

  1. Dokładnie tak. Internet to temat do którego trzeba podejść bezpiecznie i ostrożnie. A co do rankingów i porównywarek? Warto korzystać ze sprawdzonych, po których widać profesjonalizm oraz fachowość działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.