Jak otrzymać kredyt przez internet w mBanku?

Zaciąganie kredytu gotówkowego w mBanku wygląda na łatwe, intuicyjne i szybkie.Opowiemy sobie krok po kroku jak otrzymać kredyt przez internet w mBanku i jakie procedury czekają nas po drodze. Tymczasem zacznijmy od podstaw.

Kredyt przez internet w mBanku – to proste

Zacznijmy od wejścia na stronę główną mBanku czyli mbank.pl następnie znajdujemy kafelek z nazwą Kredyt gotówkowy, klikamy w niego w przycisk złóż wniosek. Strona przeniesie nas do kolejnego okienka w którym zostaniemy zapytani o to czy jesteśmy klientem banku. Jeśli jesteśmy, należy wybrać tę opcję i się zalogować.

Jeśli natomiast nie jesteśmy klientem mBanku, wybieramy opcję z dołu listy i czekamy na kolejne okno.

To okno będzie wyglądało tak: źródło mBank.pl tan z dnia 04.06.2014 r

kredyt gotówkowy w mbank

Jak widać, suwakami możemy wybrać rzeczy takie jak:

  • – wysokość kredytu,
  • – okres spłaty kredytu,
  • – rodzaj rat (raty równe lub malejące),
  • – dzień miesiąca w którym do którego będziemy spłacali ratę,
  • – rodzaj kredytu,
  • – ubezpieczenie spłaty kredytu (z którego można zrezygnować).

Przy wybraniu opcji oblicz, dostaniemy informację zwrotną, która będzie zawierał między innymi całkowity koszt kredytu, jak i wysokość miesięcznej raty. Możemy też sprawdzić harmonogram spłaty kredytu, czyli dokładne zestawienie miesiąc po miesiącu, tego jak będzie wyglądać spłacanie naszego kredytu.

Wniosek i oświadczenie

Następnie przechodzimy do wniosku i oświadczenia, które należy wypełnić. Podajemy w nich między innymi wysokość naszych miesięcznych zarobków, jak i wszystkie nasze dane, niezbędne do zaciągnięcia kredytu. Po wysłaniu ich, należy czekać na kontakt ze strony banku i na przyjazd kuriera, który dostarczy nam umowę.

Kredyt przez internet w mBanku można otrzymać szybciej jeśli jest się klientem mBanku, ponieważ cały etap weryfikacji, można pominąć, gdyż mBank ma nasze dane, a także ma dostęp do historii naszego konta i na podstawie wpływów i wypływów z konta, może ocenić naszą zdolność kredytową.

Podsumowanie

Kredyt w mBanku to dobre rozwiązanie. Można zaciągnąć od 500 zł do 150 000 zł, a zatem dość pokaźna kwota. Kredyt można rozłożyć na raty aż na 7 lat, a zatem dość długi okres, co zmniejszy wysokość naszej raty. Tak więc – warto przetestować.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.