Meritum Bank – Kredyt gotówkowy na dowolny cel – ocena

Kredyt gotówkowy na dowolny cel w Meritum Bank jawi się niczym kolejna gwiazda na niebie bankowości, która walczy o klienta detalicznego z sektorem pozabankowym.

Kredyt bez zbędnych formalności

meritum bankMożna powiedzieć, że kredyty tego typu bez zbędnych formalności i dostępne przez Internet rosną jak grzyby po deszczu, choć przecież sezon grzybiarski jeszcze przed nami. Spójrzmy zatem czym oferta tego banku różni się od innych. We wstępnej fazie, należy wypełnić wniosek z podaniem kwoty od 5.000 do 200.000 złotych ilości rat do 60.

Następnie podajemy cel kredytowania (wybór z podanych opcji). Ciekawym jest fakt, że bank interesuje także skąd dowiedzieliśmy się o kredycie. Widać, że banki stawiaj a coraz więcej na właściwe strategie marketingowe. Stali klienci mogą cieszyć się, ponieważ mają ułatwione procedury złożenia wniosku w systemie bankowości internetowej.

Na jakie oprocentowanie możemy liczyć w Meritum Bank

Możemy liczyć na ofertę z oprocentowaniem nawet 9,9%. Dodatkowo jeśli w ciągu 2 miesięcy od wzięcia kredytu przedstawimy rachunki o wartości minimum 50% wartości kwoty kredytu, możemy otrzymać obniżenie oprocentowania o dodatkowe 2 punkty procentowe. Bank nie wymaga przy tym wykupu ubezpieczenia.

Bank oferuje preferencyjne traktowanie dla wykonujących wolne zawody, jak też osób, które pracują w innej formie niż umowa o pracę. Natomiast pracownicy sektora publicznego mogą wnioskować o kredyt jedynie na podstawie oświadczenia o dochodach.

Meritum Bank kredyt gotówkowy – czy ta oferta jest ciekawa?

Z całą pewnością można powiedzieć, że oferta Meritum Bank jest wygodna dla klienta, ze względu na niewielką ilość formalności. Biorąc pod uwagę możliwość otrzymania wysokiej kwoty kredytu, ustalenia dogodnych rat wraz z obniżeniem oprocentowania przy spełnieniu określonych warunków, uproszczonej formy wnioskowania, oferta Meritum Bank wydaje się być jedną z korzystniejszych na rynku kredytowym.

Dlatego jeśli cenisz sobie wygodę, komfort i niskie oprocentowanie, ta forma jest na pewno dla Ciebie. Oczywiście zawsze warto skontaktować się z doradcą kredytowym, który potwierdzi nasz wybór lub pomoże zdecydować się na określony produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.