Kredyt Mini Ratka w PKO BP przez Internet

Czy kredyt Mini Ratka w PKO jest do wzięcia przez internet? Czy to ciekawa oferta? Sprawdźmy.

miniratkaCzy współczesny człowiek może żyć bez Internetu? Pewnie, że tak, ale pytanie po co komplikować sobie życie? Niejednokrotnie widzimy kolejki w bankach, na poczcie i zawsze zastanawiamy się dlaczego wiele osób woli poświęcić swój czas i energię na stanie w kolejce.

Internet dostarcza nie tylko rozrywki, czy też niezbędnych informacji naukowych, ale również ułatwia życie w kwestii usługowej:

  • – pozwala szybko zrobić zakupy,
  • – opłacić rachunki, doładować telefon,
  • – a nawet wziąć kredyt czy też zakupy na raty.

Tak, to wszystko jest możliwe przy użyciu przysłowiowych kilku klawiszy. Jest to szczególnie dogodna forma dla osób zapracowanych, nie mających czasu na dojazdy w określonych godzinach do poszczególnych punktów, jest to także dobre rozwiązanie dla osób ograniczonych ruchowo ze względu na stan zdrowia, wiek, czy też opiekę nad dzieckiem czy kimś chorym.

To oczywiste

Dobrze – powiecie. Dlaczego ktoś wypisuje całą listę tych oczywistości. Ano dlatego aby podkreślić fakt, że dotarły one wreszcie do świadomości decydentów PKO BP. Kredyt Mini Ratka w mgnieniu oka jest wreszcie dostępna w pełni przez Internet.

Jak zaciągnąć kredyt Mini Ratka w PKO przez internet?

Składając wniosek poprzez serwis iPKO umowę możemy podpisać elektronicznie, a dostarczy ją do nas kurier. Po raz pierwszy wypłata może nastąpić realnie nawet w ciągu 1 dnia. Pójście wielki krok naprzód umożliwił fakt, że ta forma odnowionej Kredyt Mini Ratki ma bardzo uproszczoną procedurę przyznawania.

Nawet 23 000 złotych możemy dostać w oparciu jedynie o wyciąg z konta i dowód.

A spłatę możemy rozłożyć na 96 rat, samodzielnie wybierając przy tym termin ich wymagalności. Atrakcyjne oprocentowanie może także skłonić nas do wykupu ubezpieczenia na wypadek niemożności spłaty kredytu. Co jest szczególnie istotne przy długim okresie kredytowania.

Nowoczesność zawitała pod strzechy i u największego tradycjonalisty, którego trudno było przekonać do obsługi klienta internetowego. Przynajmniej do tej pory. Miejmy nadzieję, że to nie ostatnie otwarcie PKO BP na wirtualną przestrzeń usług. Bank ten dysponuje bowiem znakomitą i sprawdzoną ofertą, ale ze względu na brak obsługi online często trudno do tej oferty dotrzeć.

3 thoughts on “Kredyt Mini Ratka w PKO BP przez Internet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.