Kredyt gotówkowy w dziesięć minut w NeoBanku

kredyt gotówkowyI ponownie mamy do czynienia z ciekawą propozycją ze strony Spółdzielczej Grupy Bankowej. Banki te mają o wiele lepszą sytuację finansową i są w stanie zaproponować klientom często daleko lepsze warunki niż znane banki komercyjne. Ponad to w dużej mierze są to oferty znacznie lepiej dopasowane do potrzeb lokalnej społeczności. Dużo częściej niż u konkurencji znajdziemy tutaj bardzo atrakcyjne oferty sezonowe.

W życiu mogą się zdarzyć sytuacje, gdy będziemy potrzebować szybkiej i taniej pożyczki. Wówczas warto pomyśleć o kredycie gotówkowym właśnie w Neobanku. To idealny sposób na pozyskanie środków na bieżące potrzeby za pomocą pożyczki gotówkowej z gwarancją najniższego oprocentowania. A pieniądze rzeczywiście mogą znaleźć się na naszym koncie już w 10 minut. Co jeszcze wyróżnia tą ofertę.

  1.  maksymalna kwota kredytu to aż 255.550,00 PLN na dowolny cel

  2. okres kredytowania jest długi, bo aż do 96 miesięcy

  3. istnieje możliwość karencji w spłacie kapitału do 12 miesięcy

  4. kredyt gotówkowy można uzyskać bez poręczycieli lub innych zabezpieczeń

  5. istnieje możliwość obniżenia oprocentowania dla stałych klientów banku

Aby otrzymać kredyt gotówkowy wystarczy pójść do dowolnej placówki NeoBANK z ważnym dokumentem tożsamości oraz dokumentem, który potwierdzi wysokość dochodów. W zależności od sposobu uzyskiwania dochodu należy dostarczyć:

  • przy umowie o pracę – zaświadczenie z zakładu pracy

  • przy emeryturze – ostatni odcinek świadczenia lub wyciąg z konta, na które przelewane są środki oraz ostatnia decyzja o waloryzacji

  • przy rencie – ostatni odcinek świadczenia lub wyciąg z konta, na które przelewane są środki, ostatnia decyzja o waloryzacji oraz legitymacja rencisty

  • przy działalności gospodarczej – zaświadczenie o wpisie do ewidencji gospodarczej oraz ostatni PIT roczny.

Przedstawiając wyżej wymienione dokumenty wraz z wypełnionym wnioskiem kredytowym, bank po pozytywnym zbadaniu Twojej zdolności kredytowej, udostępni Ci gotówkę. To kolejny przykład na to jak sprawnie funkcjonują w swoich procedurach banki spółdzielcze. A także na to jak przed zbliżającym się okresem urlopowym poluzowane zostały kryteria udzielania nawet wysokich pożyczek i kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.