iGotówka BNP Paribas – kredyt całkowicie online

BNP Paribas Bank wyszedł frontem do klientów, jak też potencjalnych kredytobiorców i stworzył platformę, która umożliwia wzięcie kredytu on-line pod adresem www.igotowka.pl

iGotówka krok na przód?

igotowkaCzęść opinii publicznej mówi, że jest to zdecydowany krok, kolejnego banku, który pozwoli pozyskać, klientów firm pożyczkowych. Formalności kredytowe są ograniczone do absolutnego minimum. Tak czy inaczej dla klientów istotny jest fakt, że pożyczka jest dość nisko oprocentowana, bo od 9,90% i szybko dostępna.

Szybka wstępna decyzja

Wstępna decyzja zapada bez zwłoki, już po złożeniu wniosku kredytowego, a pieniądze mogą pojawić się na koncie nawet po 20 min. W związku z tym można powiedzieć, że to prawdziwy złoty medalista na rynku kredytów bankowych.

Zarówno na etapie składania wniosku, jak też podpisania umowy, czy wypłaty pieniędzy jest to kredyt całkowicie online, wystarczy dostęp do Internetu.

Pierwszym etapem jest wykonanie indywidualnej symulacji kredytowej. Należy wybrać projekt, czyli cel, na który chcemy przeznaczyć otrzymane środki (sprzęt AGD/RTV, remont/wyposażenie, wycieczka/wczasy, uroczystości, edukacja/szkolenie, zakup nieruchomości, bieżące potrzeby). Po drugie należy zaznaczyć kwotę kredytu (od 1000 do 120.000), na końcu natomiast wybieramy ilość rat (od 6 do 60).

Formularz w iGotówka

Kolejno należy wypełnić formularz z danymi, a potem wybrać sposób podpisania umowy. Jeśli wybierzemy opcję „podpis elektroniczny”, jesteśmy zobligowani dokonać wpłaty 1 zł z konta, na które będą przelane środki z kredytu. Jest to niemal powszechna procedura, jeśli chodzi o tego typu kredyty. Jeśli decyzja byłaby odmowna, to kwota ta zostanie zwrócona nadawcy.

Musimy pamiętać, że dane na koncie muszą pokrywać się z tymi na wniosku. Jeśli posiadamy dwa imiona, koniecznie musimy je wpisać. Jako weryfikację danych należy także na stronie załączyć skan dokumentu tożsamości. Po pozytywnej weryfikacji i otrzymaniu kredytu pieniądze zostaną przelane na zweryfikowane uprzednio konto.

A zatem szybkie kredyty do przodu…

Kolejny bank po mBanku i Getin Bank pokazuje, że można i wytrąca oręż z rąk sektora pozabankowego w sposób bardziej niż zdecydowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.